Підрахуй знюхався з Бурбелою

12 марта 2014, 18:58
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
352
Підрахуй знюхався з Бурбелою

Вища рада юстиції України пропонуватиме Верховній Раді призначити на посаду судді апеляційного суду Дніпропетровської області скандально відомого суддю Києво-Святошинського суду Юрія Бурбелу

Рішення нібито просувається за сприяння самого підрахуя Сергія Ківалова, «втіхаря», у пакеті з іншими призначеннями суддів.

Нагадаю, Бурбела - це той самий подонок, чиїми руками влада проводила політичну розправу над українськими патріотами, яких охрестили «васильківськими терористами». Саме Бурбела за надуманими і сфабрикованими звинуваченнями виніс вирок позбавити волі на шість років Ігоря Мосійчука, Сергія Бевза і Володимира Шпару. Після повалення кримінального режиму Януковича так званих васильківських терористів звільнили з-під варти. Бурбела пішов на лікарняний і до сих пір десь переховується. А зараз його хочуть «під шумок» прилаштувати на тепленьке місце. Якщо більшість моїх колег не читають, за що голосують, то я відкрию їм очі і цього призначення не допущу в жодному разі. Бурбела заслужив ходити у тюремній робі, а не у суддівській мантії.


Олег Ляшко,
Кандидат у Президенти України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.