Усі незаконно засуджені будуть звільнені!

6 марта 2014, 15:09
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
307
Усі незаконно засуджені будуть звільнені!

Усі політики говорять про продажність суддів і корумпованість судово-міліцейсько-прокурорської системи, але майже ніхто не згадує про жертв цієї людоїдської системи

А це десятки тисяч людей, які втратили свободу тільки тому, що не змогли відкупитися чи не мали коштів, щоб найняти адвоката.

Я вчора зустрічався з Турчиновим і запропонував створити (він підтримав) Комісію по перегляду справ і реабілітацію жертв судового свавілля. Як після смерті Сталіна реабілітували мільйони жертв політичних репресій, так має бути зроблено і в Україні. Також я запропонував, щоб усі громадяни, хто більше року утримується під вартою без вироку суду, також були негайно звільнені з тюрем. Турчинов обіцяв дати таке доручення Генпрокуратурі.

Прошу усіх, хто постраждав від незаконних вироків, чиї справи сфальсифіковані, хто роками сидить у СІЗО, пишіть мені на пошту 

ovrada@gmail.com

Кожне ваше звернення буде ретельно переглянуто і за наявності підстав незаконно засуджені будуть звільнені.

За справедливість будемо боротися разом!


Олег Ляшко,

Кандидат у Президенти України

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.