Треба негайно скликати Раду Безпеки ООН

19 февраля 2014, 09:28
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
391
Треба негайно скликати Раду Безпеки ООН

За минулу добу в Україні від диктатури Януковича загинули майже 40 людей, тисячі поранених

Вважаю, що має бути негайно скликана Рада Безпеки ООН, на якій, на мою думку, мають бути прийняті наступні рішення: 
1. Про визнання дій Януковича як злочину проти людства
2) Про передачу Януковича до Міжнародного трибуналу

Упродовж тривалого часу я заявляв і зараз твердо переконаний, що вихід із кривавої кризи можливий лише один - дострокові президентські і парламентські вибори, як це вже було під час криз у 1994 і 2007 роках. Якби Янукович і регіоналівська більшість у Раді мали мужність прийняти це рішення ще в грудні чи навіть після 19 січня, коли заговорила Грушевського - ми б не оплакували сьогодні майже 40 загиблих людей. Янукович і зараз сподівається, що кривавий розгон майдану, арешти опозиційних депутатів, які він дав наказ провести найближчим часом - дозволять йому залишитися при владі. НІ! Це призведе лише до нових чисельних людських жертв, у яких буде повністю винен лише сам Янукович і його кліка. Декларуючи на словах бажання миру, Янукович насправді робить усе, щоб в Україні і далі лилася людська кров. 
Як людина, яка усвідомлює свою відповідальність за долю України і з метою збереження життя і здоров'я людей, я вимагаю від Януковича негайно, не втрачаючи жодної дорогоцінної секунди, прийняти рішення про дострокові президентські і парламентські вибори. Якщо це рішення не буде прийнято вже сьогодні - завтра буде пізно. У цьому випадку Януковича чекає доля Чаушеску і Каддафі.


Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.