Похрестив сьому дитину (ВІДЕО)

12 января 2014, 20:37
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
267
Похрестив сьому дитину (ВІДЕО)

У суботу я всьоме став хрещеним батьком - похрестив чудового хлопчика Остапчика

У суботу я всьоме став хрещеним батьком - похрестив чудового хлопчика Остапчика. Таїнство відбувалося в храмі у селі Зазим'є Броварського району, під Києвом. Тепер частіше їздитиму на Троєщину, де живе моя нова рідня.

Повертався додому із чудовими емоціями та світлими думками. Сім - це янгельське число, тепер у мене сім янголят, за яких я щодня молюся Богу. Я - щасливий багатодітний татко. Окрім рідної донечки Владислави, у мене є ще шість похресників і похресниць: Олег, Анастасія, два Богдани, Броніслав і Марія. А від сьогодні - ще й Остап. Усі вони - діти простих батьків, серед них немає жодної дитини олігарха.

Мене часто просять похрестити дітей виборці та прихильники. Попри зайнятість, нікому не відмовляю. Навпаки - сприймаю за честь такі пропозиції.

Раджу іншим політикам брати з мене приклад. У Ющенка було кумів половина складу Кабінету міністрів. У Януковича та інших представників нашого естеблішменту - так само. Прийшов час припиняти політичне кумівство, коли лише олігархів обирають за кумів, і лише кумів призначають міністрами та прокурорами. Не треба так боятись за свою «благородну кров», будьте ближчими до народу не лише в передвиборчих програмах, а й у своїх ділах. Усі ми - громадяни однієї держави, усі ми - велика українська родина.


Ваш Олег Ляшко

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.