Владу треба міняти зараз і негайно!

22 декабря 2013, 12:58
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
437
Владу треба міняти зараз і негайно!

Юрій Луценко заявив сьогодні зі сцени Майдану, що "весною ми маємо забезпечити територією свободи Центральну Україну, літом територія свободи дійде до Криму"

Я категорично з цим не згоден. Владу треба міняти зараз і негайно, саме зараз час діяти рішуче і радикально. Інакше вільної від Януковича України не буде ні цієї весни, ні багатьох наступних. 
Треба припинити пісні й танці на Майдані, не для того він зібрався. Закликаю політиків, які вважають себе лідерами опозиції, усвідомити очевидну істину - сьогодні зміна влади в Україні можлива лише революційним шляхом. Янукович і його банда не віддадуть владу за жодних умов, довибори 15 грудня це переконливо доводять. Будь які компроміси і домовленості з цією бандою неможливі. 
Ще раз пропоную невідкладний план дій для Майдану.
1. Створити Уряд національного порятунку, який візьме на себе всю повноту влади в Україні. 
2. Організувати і провести громадою вибори мера Києва і міської ради. 
3. Опозиційним депутатам скласти мандати, щоб зробити продажну Раду нелегітимною. Обрати Народний парламент. 
4. Призначити Генерального прокурора і силових міністрів. 
5. Створити народні органи влади на місцях і перебрати на себе всю виконавчу владу. 
6. Звернутися до урядів демократичних країн світу визнати нову народну владу в Україні і встановити з нею стосунки, припинивши будь які відносини з нинішньою регіоналівською бандою. 
7. Щоб громадяни підтримали нову владу, треба невідкладно прийняти ряд актів економічного плану - зниження податків і процентних ставок по кредитах, ліквідація податкової міліції і скасування Податкового кодексу, списання заборгованості по валютних кредитах (4 мільйони сімей), скорочення чисельності чиновницького апарату, міліції і видатків на них тощо. 
Наголошую - це не вичерпний перелік першочергових дій. Головне сьогодні - діяти, не зупинятися на досягнутому. Інакше ми програємо Майдан і надовго кинемо Україну в пазурі Януковича і його банди.

Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.