Це не Сім'я. Це Cosa Nostra

8 октября 2013, 16:40
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
2277

Сьогодні у парламенті, як завжди захищав інтереси людей і боровся з бандоюЯка це "Сім'я"? Це не Сім'я, а Cosa Nostra. Мордують Україну, обкрадають людей, руйнують економіку через несплату податків і контрабанду, яку кришують Арбузов і Мінздох на чолі з Клименком. Щоб припинити безлад у державі, треба відправити у відставку уряд Азарова-Арбузова, а Клименка - під трибунал.


В країні по 5 місяців не виплачують допомогу на дітей, а безсовісні риги замість того, щоб вирішувати нагальні проблеми, нахабно дерибанять 50 мільйонів гривень на довибори. Це при тому, що ті, хто фальсифікував довибори на проблемних округах, так і не понесли відповідальність за свої злочини через змову влади і так званої опозиції.


Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Азаров,контрабанда,ВР,парламент,опозиція,РПЛ,Арбузов,Клименко,трибунал,Радикальна партія,Олег Ляшко,економіка,довибори,держава,уряд,податки,сім'я,Мінздох,проблемні округи,Міністерство доходів і зборів,Cosa Nostra
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.