Тоталітаризм у парламенті

4 октября 2013, 12:23
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
673

"Свобода" й КПУ пропонують заборонити позафракційним депутатам об'єднуватися у групи із правами фракцій

Я не дивуюся, бо ці дві тоталітарні партії - одного поля ягоди. Серед позафракційних депутатів, окрім мене, немало опозиційних, відповідальних, толкових, ініціативних і принципових людей. За кожного з нас як депутата-мажоритарника віддали голоси десятки тисяч виборців. Ми не ховалися за спинами партійних лідерів у списках. Тому я переконаний, маємо не менше прав на виступи в Раді та просування потрібних людям законодавчих ініціатив. Не шановні мною комуністи та "свободівці", припиніть наступати на демократію! Що цікаво, фракція "Батьківщина" на чолі з Яценюком теж підтримує цю репресивну ініціативу. Розкрию таємницю: як би вам, тоталітаристам, цього не хотілося, переговори про створення опозиційної групи позафракційних ідуть успішно, і після зниження порогу для створення депутатських об'єднань до 15 чоловік ми вам покажемо кузькіну мать!

Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: КПУ,Яценюк,ВР,Рада,парламент,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,демократія,"Батьківщина","свобода",фракції,тоталітаризм,позафракційні депутати,депутатські об'єднання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.