Менти рулять

28 сентября 2013, 17:54
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
3009
Менти рулять

У Краснодоні сьогодні вночі спалили авто мого громадського помічника, учасника руху "Дорожній контроль. Луганськ" Миколи Найдина

Луганські правоохоронці не поспішають шукати зловмисників, бо, думаю, що це і є їхніх брудних рук справа. Адже Микола з побратимами активно бореться з корупцією в правоохоронних органах, зокрема, ДАІ.

Кілька тижнів тому жертвою нападу зловмисників став ще один мій помічник у Луганську Всеволод Філімоненко - журналіст інтернет-ТБ "Голос народу". У самому центрі міста зловмисники викрали з його авто iPad, у якому зберігалась важлива професійна та особиста інформація. При цьому злодії не взяли грошей, які лежали поруч у сумці, та дорогу фотокамеру. Злочин досі не розкрито. Чи не тому, що Всеволод теж жорстко викриває оборотнів у погонах?

Мої звернення до керівника Луганського обласного управління МВС генерала Польського та прокурора області Мельника з вимогою вжити всіх заходів для пошуку злочинців поки що залишаються без відповіді.

Але членів моєї команди не залякають, ми будемо продовжувати боротьбу з корупцією і зловживаннями у владі та правоохоронних органах.

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Ляшко,Олег Ляшко,напад,помічники
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.