Забута чемпіонка

26 сентября 2013, 08:39
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
1073
Забута чемпіонка

Вражає цинізм і безсердечність наших можновладців

 Роздаючи пачками липові звання „героїв” своїм корєшам-донецьким, вони ніби не помічають справжніх Героїв, які доживають свій вік у забутті і злиднях. Одна з таких - видатна легкоатлетка з бігу та стрибків у довжину 1950-60-х  років, чемпіонка XVII Олімпіади (1960, Рим) Віра Самуїлівна Крєпкіна. Це унікальна людина із надзвичайно складною долею. Її батько загинув на фронті, мати сама виховувала п’ятьох дітей. Грошей не вистачало на їжу, тож навіть труси для перших змагань Вірі довелося позичати. Та попри це дівчині вдалося досягти неймовірних успіхів у спорті. Її рекорд із стрибків у довжину на Олімпійських іграх досі ніким не подоланий (при зрості 1,59 м вона стрибнула у довжину на 6 метрів 37 сантиметрів)! Після завершення кар’єри Крєпкіна тренувала дітей з Бучанського притулку, що під Києвом.

У цьому році Вірі Самуїловні виповнилося 80 років. Її чоловік і син кілька років тому померли. Сама вона через спортивні травми перенесла не одну операцію – гроші на них через Національний олімпійський комітет України випрошувала чи не навколішках. Цьогоріч за моїм зверненням Національний олімпійський комітет виділив п’ять тисяч гривень з нагоди її 80-річного ювілею та вшанування досягнень. Однак вже протягом тривалого часу Віра Самуїлівна не може отримати ці гроші.

Я звернувся з цього приводу до голови НОК Сергія Бубки, до міністра молоді та спорту Равіля Сафіулліна. Це ганьба для країни, ганьба для влади! За всіх часів таких людей на руках носили, а ми не можемо забезпечити їм елементарного – гідної старості! Для мене допомогти цій людині – справа честі.Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,РП,допомога,ювілей,віра,крєпкіна,чемпіонка,олімпійська чемпіонка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.