Чому опозиція захищає Марадону?

12 сентября 2013, 13:55
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
1158
Чому опозиція захищає Марадону?

Коли прочитав перший раз - подумав, що новина фейкова. Як виявилося - це правда

Так звана об'єднана опозиція вже зовсім здуріла. Захищають кримінального авторитета Марадону - він же Ігор Маркова. Рішення адмінсуду про позбавлення депутатського мандата бандита Маркова можна лише вітати. Натомість "Батьківщина" стає на його захист. Жорстокість україножера Марадони вже давно стала притчею во язицах. Вже навіть складно порахувати людей, які стали жертвами звірячих побиттів, здійснених або Марковим особисто, або його численними бичошиїми прислужниками. Це абсолютний нонсенс, що така особа - сказати слово "людина" язик не повертається - сиділа в парламенті. Тим більше, Марчело сфальсифікував 6 тисяч голосів, при тому, що різниця із найближчим суперником була 5 тисяч. І що ми бачимо? "Батьківщина" Маркова підтримує. "Удар" сором'язливо мовчить. Найбільш дивує, що мовчить і "Свобода", адже орли Марадони не раз били активістів цієї партії, а голова Одеської "Свободи", нинішній народний депутат Павло Кириленко був побитий Марковим особисто... Цікаво, чи вийде "Свобода" із "об'єднаної опозиції" з Батьківщиною" за те, що остання захищає мордоворота?
P.S. А можливо, нічого дивного і немає. Свого часу Марков одружився на доньці одеського бізнесмена Василя Сєрих, щоб рейдерськи забрати його бізнес. Згодом і Сєрих був ледь не скалічений учасниками банди свого зятя. Отак і Яценюк одружився на партії-доньці Тимошенко "Батьківщині", щоб рейдерськи захопити політичний проект Юлії. Наслідки бачимо. Тому ж і бандита захищає.

Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Яценюк,ВР,рейдер,Батьківщина,парламент,Ігор Марков,опозиція,Марадона,ВО "Свобода",РПЛ,Радикальна партія,банда,мандат,Олег Ляшко,кримінальний авторитет,liashko,бандит,Василь Сєрих,політичний проект
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.