Лозинський - майбутній беллетрист

30 августа 2013, 07:39
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
722

Дожились...

Книга судді-колядника Ігоря Зварича "Mein Kampf in Ukraine" буде презентована у вересні на Форумі видавців у Львові і коштуватиме близько 70 грн. Не знаю, як вас, а мене ця новина просто ошелешила: людина, яка є уособленням корупції в Україні, яка мотає термін у тюрмі за отримання величезного хабара, сміє вчити людей життю і отримувати ще й гроші за це! Так може і екс-нардепу Лозинському книгу написати – „Як я вбивав людину”? І запустити її шаленим тиражем як інструкцію до дій. Ба, може, й більше – домовитися з владою, яка, як повідомляють ЗМІ, майже готова випустити цього злочинця на волю достроково, про закупівлю цієї літератури школами і наварити на цьому шалені гроші? Світ збожеволів, чи не так?


Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: книга,ВР,Зварич,парламент,Лозинський,Радикальна партія,Олег Ляшко,liashko,хабар,суддя,злочинець,колядник,Mein Kampf in Ukraine
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.