Арсенію, верни вкрадені гроші!

20 августа 2013, 10:24
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
1048

Відкритий лист Арсенію Яценюку

Арсенію!

Змушений звернутися до тебе через неприпустимі дії твого протеже – лідера Луганського обласного "Фронту Змін", кандидата у народні депутати від "Батьківщини" на виборах 2012 року під №83 у партійному списку та керівника виборчого штабу в області, депутата Луганської міської ради від твоєї колишньої політсили – Ігоря ЛІСКІ.

Цей "опозиційний політик" є власником кількох вуглевидобувних підприємств на Луганщині. Тисячі людей знаходяться у залежності від його рішень.

Учора в Первомайську Луганської області почалася спровокована Ігорем Ліскі хвиля народного гніву, викликана багатомісячною невиплатою заробітної плати на шахті ТОВ "Інтер-Інвест", колишня "Менжинського". Тисячі шахтарів разом із дружинами та малими дітьми, яких нема за що годувати та зібрати в школу, вийшли на місцеву площу, щоб вимагати свої, потом та кров’ю зароблені, гроші, що ВКРАВ твій однопартієць Ліскі!

Мало того, що жителів Луганщини щодня обкрадає регіонально-комуняцька влада, ще й ви, так звані опозиціонери, уриваєте, що можете…

Вимагаю від тебе негайно дати розпорядження своєму однопартійцю та керівнику "Луганської опозиції" Ігору Ліскі терміново виплатити гроші, які він заборгував працівникам шахти. А також переглянути тарифні ставки на підприємстві, бо вони, виявляється, на шахті ТОВ "Інтер-Інвест" найнижчі в Луганській області!

Арсенію! Цієї неділі мій рідний Донбас буде буде відзначати День шахтаря. Що ж ви трудяг без грошей на свято залишаєте?

Тебе, Арсенію, особисто для себе ніколи ні про що не просив і не попрошу. Але тепер прошу за людей, які вже 4 місяці важко працюють без копійки грошей. Сподіваюся, ти призупиниш свій відпочинок та особисто втрутишся у вирішення цього життєво важливого для цілого міста питання.

Олег Ляшко,
лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ВР,парламент,Фронт змін,РПЛ,Радикальна партія,Донбас,Олег Ляшко,liashko,Арсеній Яценюк,Луганськ,ТОВ "Інтер-Інвест",Ігор Ліскі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.