Краще воювати, ніж здаватися у полон!

15 августа 2013, 10:16
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
1026

Росія розпочала проти України широкомасштабну торгівельно-економічну війну, змушуючи нас до вступу у Митний союз

Якщо ми себе поважаємо і хочемо вийти з цієї війни сильнішими, треба діяти швидко і жорстко, а не жувати соплі, як це робить нинішня влада.

Ось лише короткий перелік заходів:
1. Скликання надзвичайної позачергової сесії Верховної Ради.
2. Заборона імпорту російських товарів в Україну.
3. Денонсація угоди про перебування Чорноморського флоту в Севастополі.
4. Заборона всіх проросійських організацій, які ведуть підривну діяльність у нашій державі, заперечуючи її право на незалежність.
5. Депортація з України всієї агентури ФСБ з органів влади і спецслужб - Медведчук, Колісніченко, Симоненко та інші українофоби мають бути позбавлені громадянства. Чемодан-вокзал-Москва!
6. Запровадження якнайширших заходів з енергозбереження, щоб максимально скоротити закупівлі російського газу.

А ще треба привести Збройні Сили України у стан підвищеної боєготовності - не варто виключати повторення грузинського сценарію 2008 року.

Або зараз - або ніколи! Якщо ми не скористаємося надскладною ситуацією, щоб вийти з неї переможцями, ми назавжди залишимося сателітом Росії

Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ФСБ,ВР,Росія,парламент,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,влада,Митний союз,Збройні Сили України,агентура,сателіт,боєготовність,російський газ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.