Чому Москва не хоче їсти українські цукерки?

10 июля 2013, 13:12
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
961

Росія знову лякає нас торгівельними санкціями, серед яких - збільшення мита на імпорт українського вугілля, скла і шоколаду

Хай у них в одному місці злипнеться від наших солодощів, якщо вони застосують ці торгівельні санкції!
Це нібито відповідь на те, що ми ввели нові митні збори на імпорт автомобілів, захищаючи власного виробника. Але до чого тут вугілля, шоколад? В жодному разі я не захищаю олігархів, яким належить відповідне виробництво. Але чудово розумію, що від таких ініціатив постраждають, в першу чергу, звичайні люди, які працюють на цих підприємствах. Адже для покриття власних збитків власники компаній знизять зарплати робітникам чи взагалі їх звільнять.
Пам’ятаєте, як я торік російського головного санлікаря українського походження Онищенка нашою ковбасою і сиром нагодував? Коли він висловлював безпідставні претензії до нашої продукції і вводив заборони на імпорт. Думаю, і він пам’ятає. Ото в цьому році так само буде, прикрашу пики російських чиновників "червоними маками" і "ромашками". І буде їм "солодке" життя!

Олег Ляшко
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Москва,шоколад,ВР,Росія,парламент,Онищенко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,liashko,імпорт,мито,збитки,торгівельні санкції
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.