Ніжинський екс-мер, зловлений на хабарі, видає себе за інваліда

27 июня 2013, 08:03
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
477

Людські сльози - не вода, і вони завжди вилазять боком

 Ця народна мудрість безпосередньо стосується ніжинського мера-хабарника Приходька. Тепер, щоб уникнути тюряги за свої злочини, він не може придумати нічого іншого, ніж прикинутися тяжкохворим інвалідом. Яких тільки болячок він собі не повигадував: стенокардія, хронічний гастродуоденіт, хронічного піелонефріт, аденома простати, цереброваскулярна хвороба, гостре хронічне захворювання серця, гіпертонічна хворобу, хронічна гіпертонічна енцефалопатія, розповсюджений остроходроз хребта з больовим синдромом та ще з десяток інших. Всі ці хвороби Приходько сам вказує у своєму жалісливому зверненні до суддів і просить, щоб його на цій підставі помилували. 
Але всі знають, що довідки про всі ці хвороби та інвалідності Приходько накупив у таких же хабарників, як і він сам, але тільки медичних. Ось як рука руку миє!
Насправді цей псевдоінвалід-хабарник відпочиває у себе у заміському маєтку у Салтиковій Дівиці, добудовує собі хороми, плаває на катері, ловить сітками рибу з Десни та добряче зустрічає своїх блазнів-соратників, що прижають до нього на джипах жлуктити до ранку горілку. Про ці гульбища постійно розповідають мої виборці з Салтикової Дівиці - це мій округ.
Я запевняю вас, мої дорогі земляки, що цей злодій, який за накрадені гроші накупив собі навіть "болячок", не заховається за ними від закону та справедливого покарання. Доведу цю справу до кінця і контролюватиму її. 
Бандитам - тюрми!


Олег Ляшко
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ВР,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,РП,Ніжин,бандитська влада,Хабарник
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.