Побажаймо здоров'я Марії Матіос!

25 июня 2013, 09:45
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
1333
Побажаймо здоров я Марії Матіос!

Всі ми - живі люди

Коли днями писав про тих, хто називаючи себе "опозиціонерами", не голосував за денонсацію Угоди про перебування Чорноморського флоту Російської Федерації в Севастополі, був шокований тим, що не голосувала зокрема Марія Матіос. Це виглядало щонайменше дивно, бо не викликає сумнівів патріотизм і державницька позиція пані Марії. А її потужні книги вже давно стали однією з візитівок нашої країни в світі.
Як виявилося, Матіос не могла проголосувати, оскільки перебуває на лікарняному. Діагноз серйозний - у неї зламана нога, Марія наразі не може ходити. Давайте всі разом помолимось за здоров'я цієї нашої великої сучасниці. Марічка, одужуйте, Ви потрібна Україні, і у парламенті Вас не вистачає!

Олег Ляшко
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Севастополь,ВР,парламент,Чорноморський флот,книги ,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,liashko,денонсація,лікарняний,Марія Матіос
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.