Бійка в Чернігівській обласній раді

18 июня 2013, 12:13
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
1019

Поки чекаю своєї черги захисту диплому в універі, вирішив показати вам це відео

 


Подивіться, який боягуз губернатор Чернігівщини Хоменко! Ховається за спинами охоронців. Хома, від народного гніву, все одно, не сховаєшся! Не підеш у відставку - люди тебе на вилах винесуть!
Я приїхав на сесію, щоб припинити безлад, який відбувається в області. Губернатор Володимир Хоменко, голова обласної організації Партії регіонів, навмисно саботує освоєння бюджетних коштів, добутих для Чернігівщини моїми зусиллями. Через це не ремонтуються лікарні, дитсадки, дороги, школи, водогони, будинкі культури і т.д. Страждають люди. Але Хоменкові байдуже, він знущається над чернігівцями. А хто захистить людей, якщо не Радикальна партія?

Я з вилами виступав на сесії облради, а в який цей час під її стінами мої однодумці проводили акцію протесту "Хому - в тюрму!" з вимогою відправити губернатора у відставку та притягнути до кримінальної відповідальності за зловживання. Власне, мене дивує, чому Президент досі не звільнив Хоменка, враховуючи те, що у області найгірші економічні показники і найвищий рівень смертності в Україні.

Правда очі колить. Під час мого виступу Хоменко втік, наче щур. А на мене (за командою Хоми) кинулося десятеро депутатів облради. Відбивався від цієї сволоти як міг - один проти десятьох. Але депутат-регіонал Арсен Дідур таки поставив синець на моїй руці. До речі, Дідур в минулому займався рекетом, а депутатом облради став, бо Хоменко за гроші записав його у список.

А ще риги за вказівкою Хоми, який сам втік, вкрали наші легендарні вила. Тож довелося відбивати їх назад.


Дуже хвилююсь: о 14:00 у мене захист диплому. Як би встигнути, лечу в універ...


Олег Ляшко
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ВР,РПЛ,Вила,Олег Ляшко,liashko,бійка,Хоменко,Чернігівська ОДА
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.