Чи повинні "тушкани" створювати фракцію "Юлії Тимошенко"?

6 июня 2013, 17:38
Тимчасово непрацюючий
0
2187

Щодо позиції деяких політиків

    Більшого підігрування Банковій (дуже ретельно вибрав найм"якше визначення) ніж заклик до "тушканів" створити фракцію "Юлії Тимошенко" ("За Тимошенко", "За Юлю" тощо)  я за останній рік не бачив! 
   Ніякого листа "12-ти організацій "Батьківщини" до Тимошенко" НЕ ІСНУЄ, це лише бажання деяких осіб із кабінетів на Банковій та мета їх роботи. 
    Свою позицію щодо об"єднання партій на базі "ВО "Батьківщина" ЮВТ  НЕОДНОРАЗОВО висловлювала ПУБЛІЧНО. Головним ідеологом і рушійною силою цього об"єднання є Юлія Володимирівна Тимошенко. Всі "розсказки" про створення "тушканами" фракції "За Юлю" - це очевидна технологія Адміністрації Януковича. 
   Декілька слів щодо акції "Вставай Україно!" та ставлення ЮВ до неї: перед тим, як писати "блоги", я б радив всім бажаючим прочитати лист ЮВ. В повному обсязі, а не підготовлені в АП "темники" по ньому. Доречі цей лист є в повному обсязі на lb.ua.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.