Ошукані інвестори, до бою!

22 февраля 2013, 15:25
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
798
Ошукані інвестори, до бою!

В Україні процвітає "Еліта-центр-2".

Сьогодні відбулись збори Асоціації ошуканих акціонерів ОПГ "Консоль". Ми прийняли рішення відновити акції протесту і діяти більш радикально, оскільки інвестиційно-будівельна компанія ТОВ «Консоль ЛТД» не збирається ні повертати гроші, які вони у нас вкрали, ні будувати житло, за яке ми заплатили. Закликаю всіх обдурених інвесторів приєднуватися до Асоціації, яку я очолюю - пишіть нам на invest.console@gmail.com

Конкретно мою сім'ю обманули у 2005 році, коли ми уклали договір  про пайову участь у будівництві будинку у місті Києві. Загалом, на ці липові квартири купилися люди по всій країні.

Повернулась  історія з «Еліта Центром».Тисячі ошуканих інвесторів будівельної компанії «Консоль ЛТД» віддали свої останні збереження, аби отримати квартиру. Люди залишились без даху над головою, адже, щоб отримати нове житло, попродавали свої власні квадратні метри. У тому числі  багатодітні сім’ї тепер змушені жити в жахливих умовах  пошарпаних гуртожитків, бо не мають іншого вибору.

Усі  сліди афери ведуть до Голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим, представника Партії регіонів Володимира Константинова, який тривалий час був офіційним керівником  фірми «Консоль», а сьогодні негласно керує цим комерційним проектом. Зібравши ще 7 років тому чималі гроші, фірма й досі не здала побудований на 90% будинок. Я впевнений, що наші гроші були витрачені на виборчу кампанію політика.

Моя дружина Росіта дуже засмучена, що в нашому омріяному будинку на Богдана Хмельницького 58-б навіть фундаменту немає. Гроші на будівництво ми інвестували в 2005 році, коли я ще не був народним депутатом. Здати будинок в експлуатацію обіцяли в 2008. На той час ми жили на орендованій квартирі. Грошей, щоб одразу придбати житло не було, тому ми змушені були взяти кредит.

я та велика кількість ошуканих людей, вимагаючи повернення грошей,  неодноразово зверталися до керівництва фірми, ті в свою чергу в усьому звинувачували економічну кризу. Далі розпочалися судові тяганини. За 4 роки ситуація так і не змінилася – ані житла, ані грошей. 

Ми не маємо права перед своїми дітьми пробачати таке знущання. Просто так не повернуть те, що у нас  - переговори з клятою "Консоллю" не дали результату. Інвестори, до бою!


Олег Ляшко, 

Лідер Радикальноїпартії


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: консоль,ВР,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,РП,гроші,інвестори,ошукані вкладники,Еліта-Центр,Вкладники
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.