Ляшко у рідному селі конкурента

26 октября 2012, 16:11
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1583
Ляшко у рідному селі конкурента

Вчора був у рідному селі мого опонента на окрузі, старого маразматика Михайла Голиці - Плисках.


На початку виборчої кампанії я навіть не звертав на нього та інших кандидатів увагу. Вони мені не конкуренти - дрібні шавки, яких Партія регіонів відправила гавкати проти мене. Серед них регіонал Голиця чомусь вирішив, що він ...мені конкурент. Хіба не маразм? Як можна виграти у мене вибори на окрузі? Не народився ще такий! Відколи Голиця став розповсюджувати фальшиві газети, де смів ображати те, що я виріс у дитдомі, ображати мою дружину і доньку - я не витримав. Приїхав до нього на зустріч і дав йому по морді тими гидкими газетами. А ще пообіцяв: "Михайло, сволота, догрався, програєш навіть у рідному селі".
Вчора я поїхав у Плиски Борзнянського району, де Голиця народився. Провокатори зі штабу Голиці (в тому числі, бандюгани з перебитими носами) зробили все можливе і неможливе, щоб зірвати мені зустріч. Ми їм вставили мозги на місце. Місцеві баби-діди ледь не побили провокаторів. Навіть рідне село мого опонента підтримує мене.
Дорогі люди, щиро дякую Вам за підтримку! Впродовж минулого дня, крім Плисок, я був у інших селах району. Скрізь люди приймають мене, як рідного. А ввечері у Борзні був концерт Івана Ганзери на мою підтримку, на який приїхали мою дружина Росіта і донечка Владислава. Підтримка рідних - те, що надихає мене найбільше.

Олег ЛЯШКО,

Лідер Радикальної партії,

Кандидат у народні депутати у 208-му окрузі

http://www.liashko.ua/
http://rpl.kiev.ua/
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,liashko,виборці,Михайло Голиця
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.