Як роздають гроші від Олега Ляшка

26 октября 2012, 11:56
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1753
Як роздають гроші від Олега Ляшка

Мій помічник Ілля Смичок виступив перед обдуреними людьми, яких штаб мого опонента, ворюги Михайла Голиці повідомив про те, що їм роздадуть по 400 грн начебто від Ляшка.

Це було у Мені, де мій рейтинг понад 60%. Подібні провокації відбулись у інших райцентрах округу - скрізь ми провели пояснювальну роботу з людьми. А взагалі Голиця виявився ще більш конченим подонком, ніж здавалося раніше. Сам факт, що Голиця таке робить, говорить про одне: він - виродок. Михайло, хіба можна так знущатися над людьми, які живуть на 1000 грн. пенсії чи зарплати? Побійся Бога, все зло, яке ти робиш іншим людям, тобі повернеться. Краще роздай ті сотні мільйонів, які ти вкрав на будівництві НСК "Олімпійський", на квартирній афері "Еліта-центр" і разом з Черновецьким розкрадаючи Київ.Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії,

Кандидат у народні депутати у 208-му виборчому окрузі


http://www.liashko.ua/

http://rpl.kiev.ua/


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,Мена,ВИБОРИ 2012
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.