Супруненко обіцяє розправитись з кандидатом від Радикальної партії (ВІДЕО)

25 сентября 2012, 06:47
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
911
Супруненко обіцяє розправитись з кандидатом від Радикальної партії (ВІДЕО)

Люди регіонала Олександра Супруненка обіцяють фізично розправитись з його опоненткою – кандидатом від Радикальної партії Оленою Гетьман у випадку, якщо вона заявить до Генеральної прокуратури

Люди регіонала Олександра Супруненка обіцяють фізично розправитись з його опоненткою – кандидатом від Радикальної партії Оленою Гетьман у випадку, якщо вона заявить до Генеральної прокуратури і долучить у якості доказів відео відзняте вдома у жительки Дарницького району, на якому зафіксовано факт підкупу виборців.

Наш кандидат – Олена Гетьман балотується з Супруненко по округу № 216, що об’єднує Дніпровський і Дарницький райони Києва.

Починаючи з червня поточного року, жителям будинків по вул. Харківське шосе почали роздавати гроші у сумі 50 гривень щомісяця. Після чергового візиту «добродія» до квартири родички Олени Гетьман , яка назвалася Наталею, стало відомо, що гроші мешканцям Харківського мікрорайону роздає кандидат в депутати - регіонал Супруненко, який є рідним братом колишнього зятя Черновецького.

23 вересня, до Олени Гетьман біля під’їзду будинку, в якому вона мешкає підійшли двоє невідомих чоловіків і попередили – якщо Гетьман передасть до Генпрокуратури відзняте відео – буде боляче.

Саме тому, сьогодні ми з кандидатом від Радикальної партії Оленою Гетьман, звертаємось до Генерального прокурора Пшонки і вимагаємо порушити кримінальну справу проти злодія Супруненка, який має на меті лише одне – роздерибанити Дарницький район, як це робив його родич Черновецький по всій столиці.

Ми вимагаємо негайно притягнути до відповідальності Супруненка і його людей, які крім того, що виборців підкуповують, ще й по ночах переслідують жінок і погрожують фізичною розправою. Партія регіонів не вміє чесно конкурувати! Це тільки бандити можуть погрожувати, бити і позбавляти людей життя в цинічній боротьбі за місце у парламенті!

Нам відомо і те, що взамін на гроші у вересні представники Супруненка почали вимагали від мешканців району ксерокопії паспортів і примушували ставити підписи у якихось сумнівних заявах.

24 вересня відповідне звернення з відеороликами було передане до Генеральної прокуратури. Крім того Олена Гетьман звернулася до Дарницького РУГУ МВС у м. Києві з вимогою порушити кримінальну справу за ст. 157 КК України, що передбачає покарання за підкуп виборців.

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

 

www.liashko.ua

www.rpl.kiev.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ГПУ,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,Партія регіонів,регіонали,підкуп виборців,Олена Гетьман,Олександр Супрун,округ № 216,Дарницьке РУГУ МВС у м. Києв
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.