Янукович знайшов спосіб не виплачувати пенсії

7 ноября 2011, 18:48
соціальний експерт
0
1369

Законопроект № 9400 скасовує невідкладне нарахування пенсій і компенсацій за судовими рішеннями. Це обмежить права чорнобильців, афганців, військових пенсіонерів та дітей війни.

Урядовий законопроект №9400 вносить  зміни  до Кодексу адміністративного судочинства України , щодо розгляду справ стосовно пенсійного забезпечення (підготовлений  Тігіпко), передбачає: вилучення з нього діючої норми про "негайне виконання постанов суду про присудження виплати пенсій" у повному обсязі. Натомість розмір "негайних" виплат за судовим рішенням пропонується скоротити до "меж суми стягнення за один місяць".

Уряд пропонує розглядати клопотання про нарахування, перерахунок пенсій, здійснення, надання та отримання пенсійних виплат тільки в адміністративних судах "за загальними правилами". Це означає, що подібні позови не зможуть розглядатися за скороченою процедурою.

Крім того  Тігіпко хоче, щоб питання щодо соціальних виплат розглядалися  лише адміністративними судами, а не судами загальної юрисдикції.

 Також  пропонується більше ніж у 50 раз зменшити розмір штрафів, які може бути накладено на посадових осіб, які не виконують постанову суду: зі 100-300 мінімальних заробітних плат (98,5-295,5 тис. грн.) до 100-300 мінімальних неоподатковуваних мінімумів (1,7-5,4 тис. грн).

Нагадаємо, що  9 вересня кнопкодави Януковича  прийняли в першому читанні законопроект №9127, яким, зокрема, передбачається встановлення Кабміном порядку, що  суттєво обмежує соціальні виплати і пільги 16 категоріям громадян. 

Це викликало бурю обурення і масових протестів. Щоб збити хвилю народного протесту Янукович завчасно кинув за грати лідерів опозиції Юлію Тимошенко та Юрія Луценко. 

Метою нового законопроекту від влади Януковича є ускладнення розгляду судових справ, які пов'язані із пенсійним забезпеченням, нарахуванням заробітних плат та соціальних виплат, а також не виплата вже відсуджених грошей.

Віктор Янукович має запитати себе, а хто ж провокує і підштовхує до революцій. Не якісь там незрозумілі озброєні опоненти, які, за його словами, збираються захоплювати органи влади. До цього підштовхує своїми антисоціальними та антинародними діями саме уряд Азарова.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Янукович
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.