Постреволюційний хаос має змінити жорстка дисципліна.

21 марта 2014, 11:18
соціальний експерт
0
288

Росія, судячи з усього, поки не збирається припиняти військову агресію, ймовірність повномасштабної війни залишається високою. Декілька тез.

1. Росія, судячи з усього, поки не збирається припиняти військову агресію. Відтак, головна загроза для України знаходиться сьогодні зовні, а ймовірність повномасштабної війни залишається високою.

2. Саме тому, прийнято рішення про часткову мобілізацію, а також про створення Національної гвардії України.
Також, найближчим часом буде створено Трудову гвардію, членам якої буде запропоновано здійснювати роботи щодо благоустрою українських міст та селищ з відповідною оплатою цієї праці.

3. Ми маємо зрозуміти, що головний Майдан країни на даний момент знаходиться не в центрі Києва, а на північно-східному та південному кордонах нашої держави. Тому кожен, хто прагне служити Україні, захищати її зі зброєю в руках та наводити порядок повинні вступати або до Національної, або до Трудової гвардії.

4. Ті незаконно озброєні угрупування, ті громадяни, які мають на руках незареєстровану зброю, що не здадуть її у відведений термін до органів МВС, будуть вважатися злочинцями, незалежно від політичної приналежності, регіону чи своєї участі у громадських формуваннях правопорядку.

Постреволюційний хаос має змінити жорстка дисципліна і законність. Для всіх бажаючих «повоювати за Україну» тепер є легальна можливість зробити це, записавшись в державні збройні структури. Вступити до Національної гвардії – найкраща можливість захистити Україну та здобутки Майдану

5. Крім того, всі особи, які будуть здійснювати провокації, підбурювати людей на масові заворушення, захоплення приміщень, самосуди, протидію силовим органам будуть вважатися спільниками іноземного військового агресора, який хоче спровокувати громадянське протистояння та зруйнувати Україну зсередини. Всі вони будуть жорстко каратись відповідно до законів та Конституції України, а у разі початку відкритого збройного конфлікту – за законами військового часу.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.