Гарантії Росії не коштують папірця, на якому вони написані

17 марта 2014, 19:55
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
250
Гарантії Росії не коштують папірця, на якому вони написані

Офіційна Москва у своїх заявах нагадує "городского сумасшедшого"

Сьогодні МЗС Російської Федерації виступив із заявою, в якій "ГАРАНТУЄ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ України" і пропонує передбачити "нейтральний військово-політичний статус України, який має гарантувати Росія, Євросоюз, США і Рада Безпеки ООН; даний пункт повинен стати однією з цілей Групи підтримки України, створення якої ініціює РФ"... 

Чого коштують гарантії Кремля - ми вже всі переконалися. У 1994 році Москва вже гарантувала Україні територіальну цілісність в обмін на відмову від ядерної зброї. Вчорашній "референдум" в Криму підтвердив вірність твердження Бісмарка, що "гарантії" Росії не коштують папірця, на якому вони написані. Тепер Кремль, загарбавши наш Крим, знову нам щось "гарантує", щоб ми відмовилися від європейської інтеграції.

Більше того, кремлівські циніки пропонують створити "групу підтримки України". Ми їх "підтримку" вже відчули - введення військ у Крим, фінансування сепаратистів на Сході України, делегування на нашу землю озброєних тітушок з Ростова, Білгорода і т.д., безбожно брешуть про нас на своїх каналах. І після цього - створюють..."групу підтримки".

Рятуй нас, Господи, від таких "друзів", а з ворогами ми самі розберемось!

P.S. Найстарашніше, що "городскій сумасшедший" серйозно озброєнийОлег Ляшко,
Кандидат у Президенти України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.