Ніколи не здаватися!

15 марта 2014, 12:59
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
406

Сьогодні момент істини, сьогодні вирішується доля країни

Коли могутня гітлерівська Німеччина смертельно загрожувала Великобританії, і коли Гітлер пропонував Черчілю укласти угоду про перемир'я, а фактично - здатися, великий державний діяч Уїнстон Черчіль сказав: "Ніколи не здавайтеся. Ніколи. Ніколи. Ніколи. Ні у великому, ні у малому, ні у масштабному, ні у дрібному. Ніколи не підкорюйтеся силі, навіть якщо вона є очевидно більшою".

Ці слова Черчіля є актуальними і в наш час.

Нам розказують про те, що нам загрожує мільйонна російська армія і про те, що українські збройні сили знищені. Нас переконують, що ми не вистоїмо перед загрозою окупації і не здолаємо окупанта, який вже прийшов на нашу землю. Я хочу закликати український народ: ніколи, за жодних обставин, не здаватися. Хай би хто, з якою зброєю до нас не йшов!

Зараз з справжніх героїв, які встають на захист України, роблять фашистів, називаючи їх "бандерівцями" і "націоналістами". А тих, хто зраджує країну у важкий момент, називають героями.

Сьогодні момент істини, сьогодні вирішується доля країни. Наше завдання, завдання парламенту, Президента Турчинова - припинити лити кров.


Олег Ляшко,

Кандидат у Президенти України,

Лідер Радикаьної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.