Затримав лідера луганських сепаратистів (ВІДЕО)

10 марта 2014, 17:56
Лідер Радикальної партії
0
805

Разом з побратимами у ніч на понеділок затримав депутата облради від Партії регіонів, першого помічника Олександра Єфремова - Арсена Клінчаєва, який керував сепаратистами у регіоні

Разом з побратимами у ніч на понеділок затримав депутата облради від Партії регіонів, першого помічника  Олександра Єфремова - Арсена Клінчаєва, який керував сепаратистами у регіоні.

Вчора я інкогніто прибув на свою рідну Луганщину, щоб керувати цією спецоперацією. Подонок Клінчаєв буде відповідати за свої злочини - ми затримали його і передали правоохоронним органам. Щиро вдячний усім, хто допомагав зробити цю справу. Боротьба триває.

Нагадаю, що Клінчаєв називав "правильною" загибель Героїв Революції.

Луганська облдержадміністрація - повністю звільнена від сепаратистів, а над ОДА вже не майорить російський триколор.

Недаремно я сюди приїхав - менше, ніж за добу, ми з однодумцями навели в області порядок і зачистили край від сепаратистів-терористів. Їх лідера Клінчаєва ми затримали. Москва не змогла повторити кримський сценарій на моїй рідній Луганщині. Слава Україні!

 

 

Олег Ляшко,

Кандидат у Президенти України,

Лідер Радикальної партії 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.