Як знівелювати нелигітимний кримський референдум

7 марта 2014, 18:57
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
557
Як знівелювати нелигітимний кримський референдум

16 березня в Криму може відбутися референдум

На жаль, не зміг вилетіти з Донецька на Крим. Авіадиспетчер стверджує, що причина - погодні умови. У мене були сумніви, що це правда, однак в розмові з головою СБУ Валентином Наливайченком, він підтвердив, що Україна нині контролює авіапростір над Кримом і справді є проблеми з погодою. Тому,  аби не гаяти часу, як і планував, їду на свою рідну Луганщину. Якщо сьогодні не захистити Схід і Південь - України не буде.

16 березня в Криму може відбутися референдум. Безумовно, він нелегітимний. І всі нормальні країни його не визнають. Однак є сценарій, як взагалі його знівелювати. Щоб навіть Москві не було куди діватися і вони мусили уступити нам. Задумайтесь, яке основне джерело доходу більшості кримчан? Правильно, туризм. Так давайте якнайшвидше відкриємо на півострові туристичний сезон. Якщо 16 березня в Криму буде 2 мільйони туристів з інших куточків України - ніякого референдуму точно не буде.


Олег Ляшко,
Кандидат у Президенти України, 
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.