Усіх підіймайте - від пацанів до дідів!

3 марта 2014, 16:55
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
404
Усіх підіймайте - від пацанів до дідів!

Якщо хочемо миру - повинні готуватися до війни.

Сьогодні приїхав до Васильківського військкомісіаріату запалити бойовий дух. Був вражений кількістю справжніх чоловіків-патріотів, які добровільно висловили бажання захищати неньку-Україну.

Закликав чоловіків збирати сили і боронити країну від смертельної небезпеки, яка нависла над Україною. Для Путіна головне - знищити Україну і принести сюди на штиках маріонетку-Януковича. 

Янукович - не просто вбивця, який дав команду вбити сотню наших побратимів. Янукович - це державний зрадник, це він звернувся до Росії, щоб Путін ввів війська в Україну, щоб повернутися собі владу.

Після Васильківського військкомісаріату навідався і до Печерського, що у  Києві.  Побачив чимало патріотів, які висловили бажання боронити Україну від російських загарбників

Закликав наших хлопців - героїв, козаків підіймати усіх - від пацанів до дідів! Під час Великої Вітчизняної війни на фронт йшли усі. Сьогодні у нас також є загроза великої вітчізняної війни за нашу рідну країну. Тому від малого до старого, хто здатен тримати зброю - всіх на облік!..

Народ і армія - єдині! Обов'язок кожного народного депутата сьогодні - підтримувати і допомагати захисникам Вітчизни. Ворог буде розбитий, перемога буде за нами!Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партіїї

 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.