Цензура на Громадському

9 февраля 2014, 13:41
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
642

Громадське.tv, яке позиціонує себе як незалежне і об'єктивне, займається тупою і неприкритою цензурою не гірше "Інтеру"

А власником чи принаймні співвласником Громадського є олігарх-депутат Ігор Єремєєв, який співпрацює з владою.Це стає зрозумілим, коли я подивився запис мого інтерв'ю, яке вивісили на сайті Громадського. Воно відрізняється від того, що я сказав у прямому ефірі. 

 З моєї відповіді на питання ведучого - чому б мені не вступити до якоїсь із груп, які зараз створюються в парламенті? - вирізали згадування про бізнес-групу Єремєєва. Це добре видно на відео з 02:50. А на 03:02 можна побачити монтаж: частину моєї відповіді просто вирізали. Пам'ятаю майже дослівно свою відповідь: "Я не збираюся вступати у бізнес-групу мільярдера Єрємєєва, який у парламенті займається захистом свого бізнесу. Так само Тігіпко". Але у записі інтерв'ю згадування про Єремєєва вирізали, а про Тігіпка залишили. Отже, тепер ми знаємо, хто фінансує Громадське.tv.


Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.