Про що домовляються влада і опозиція за зачиненими дверима

29 января 2014, 13:43
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
286

Зараз вийшов з кабінету Рибака, де триває робота над законопроектом про амністію

З боку влади - Портнов, Лукаш, Писаренко, Єфремов, Геллєр та інші, від опозиції - Яценюк, Турчинов, Петренко, Кожем'якін та інші. Текст майже готовий. Взамін на звільнення ув'язнених представники опозиційних фракцій погодилися звільнити адмінбудівлі в Києві і областях, а також вул Грушевського.
Збираються також проголосувати за створення комісії по підготовці змін до конституції. І на цьому закрити позачергову сесію.

 Особисто я вважаю, що в такому плані є велика небезпека. 1. Сьогодні заручників випустять - завтра знову візьмуть і так до безкінечності. 2. Змін до Конституції може не бути, комісія просто імітуватиме роботу, як Конституційна асамблея. 3. Залишаються непокараними винні у вбивствах і побиттях людей. Тобто фактично Янукович виграє час, який використає для концентрації сил. Тому вважаю, що не можна закривати сесію, поки не вирішені ці питання. Інакше - програш.


Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.