Не вірте у благі наміри кривавого тирана Януковича!

27 января 2014, 14:52
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
271

В Україні хочеш завалити якусь справу - створи комісію. Затягування у часі і нульовий результат

Тільки зовсім наївні можуть повірити у благі наміри кривавого тирана Януковича, коли він "іде на поступки", ініціюючи створення комісій з питань лібералізації репресивних законопроектів 16 січня та повернення до Конституції 2004 року. Хочу нагадати, що перед прийняттям "диктаторських законів" ніякої комісії Янукович не створював. А для зміни Конституції і збільшення повноважень президента навіть формального голосування у парламенті не було - Конституційний Суд за вказівкою диктатора прийняв таке рішення.
Ніяких комісій! Люди гинуть, калічаться і потрапляють за ґрати. Змінювати країну треба зараз або ніколи. Завтра у Верховній Раді потрібно швидко - без втрати часу на комісії - прийняти ті рішення, які захистять людей від репресивного апарату, звільнити і реабілітувати політв'язнів та повернутися до Конституції-2004. Тільки перенесення центру впливу у парламент може врятувати державу від посилення тиранії та рік крові.

Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.