За виконання злочинних наказів - пожиттєве ув'язнення

22 января 2014, 16:16
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
400

Співробітники білоцерківської міліції повідомили зараз мені, що їм оголосили тривогу і наказали зі зброєю їхати на Київ. Думаю, аналогічна мобілізація міліції в інших райвідділах.

Я звертаюся до всіх співробітників органів внутрішніх справ пам'ятати про Присягу, яку вони давали на вірність Українському народу. Всі, хто воює проти власних громадян - оголошується державним злочинцем. За виконання злочинних наказів - пожиттєве ув'язнення. Затримуйте і арештовуйте тих, хто віддає злочинні накази йти проти людей. Батьків дітей, які служать у спецпідрозділах, прошу подзвонити їм і зупинити кровопролиття.

Сьогодні виступив на Майдані, де закликав українців йти на Грушевського і повставати проти антинародного режиму кривавого диктатора Януковича.  Україно, вставай! 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної апартії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.