Кривавий диктатор відповість за смерті на Грушевського

22 января 2014, 10:14
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
404
Кривавий диктатор відповість за смерті на Грушевського

За смерті людей на Грушевського повну відповідальність несе персонально Янукович

Перший загиблий на громадянській війні, розв'язаній Януковичем. Він прожив усього 22 роки. Здавалося б, все життя попереду, але звірі-мусора забрали у молодого хлопця життя. Цей Герой стояв на колонаді стадіону "Динамо". Сатанинський "Беркут" скинув його - і хлопець впав з висоти 13 метрів. А потім віддав Богові душу в лікарні. Цю інформація підтвердив Штаб Самооборони Майдану. Зараз по всіх своїх контактах намагаюся знайти інші дані. Бо наразі не є точно відомим навіть ім'я та прізвище цього козака. Друзі, якщо у когось є додаткова перевірена інформація - прошу вас мене повідомити.

 Його ім'ям називатимуть вулиці та університети. Його ім'я буде вилите золотими літерами на центральних площах українських міст і напалмом - на машинах спецпідрозділів. Якщо після цього ми не дамо режиму гідну відповідь - то ми бидло і раби. Більше того, відповідальність за смерть цього хлопця розділяють не тільки мусора і влада, яку вони оберігають, а і ті, хто виявить байдужість до цієї трагедії. Приєднуйтесь до Революції на Грушевського, щоб Герой Грушевського з неба дивився на нас і гордився нами. Щирі співчуття рідним і друзям загиблого. Якщо у когось є з ними контакт - повідомте мене, будь ласка, їм потрібна підтримка.


Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.