Блядство висшей мєри

18 января 2014, 20:08
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
717

Вибачте за міцне слівце, але інакше і не скажеш

 Автори репресивних законопроектів Колєснісенко і Олійник - це професійні політичні шльондри. Тому символічно, що саме вони вони виступили формальними авторами "драконових законів" Януковича. Тільки факти.

Колєсніченко. Родом з Черкащини, з Умані. Після роботи агрономом працював у комсомолі на Волині. Згодом - у апараті КПСС в Ялті. Після приходу Незалежності перефарбувався заледве не у націоналіста. Будучи депутатом Верховної Ради Криму ...розмовляв виключно українською і носив вишиванку. А далі став палким москвофілом, пішовши у 2003 році на роботу в Севастопольську міськорганізацію Партії регіонів.

Олійник. Працював у Черкаському горкомі КПСС, згодом в обкомі. Після 1991 перекваліфікувався у прихильника державності. Був мером Черкас. У другому турі президентських виборів 1999 активно підтримував головного комуніста Петра Симоненка. А потім пішов у "Батьківщину" і зміг випросити у Тимошенко прохідне 30 місце у виборчому списку на виборах 2006 року. Швидко став регіоналівською тушкою, коли Януковича обрали прем'єр-міністром у парламенті.

Про що тут говорити...

Країною має керувати молодь. Принципова і патріотична. А не підстаркуваті політичні повії, які за гроші рідну матір в цирк продадуть. Вірю, що завтра ця молодь разом зі мною буде на Майдані і ми знесемо режим, єдиною опорою якого є продажні і залякані прислуги на зразок Колєснічєнка і Олійника.


Олег Ляшко, 

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.