Страусина Рада

13 января 2014, 13:14
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
476

На погоджувальній раді парламенту закликав колег першочергово розглянути вимоги Майдану

Під час формування порядку денного спікер та колеги із провладної більшості, як ні в чому не бувало, розглядали поточні проблеми, не реагуючи на численні акції протесту за вікном.

Я сиджу, слухаю виступи керівників фракцій, питання енергетики розглядають і такеінше... Колеги, в Україні революція! І робити вигляд, що нічого не відбувається, неможна!

Сьогодні Верховна Рада має відкласти всі питання, окрім одного: щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Україні. Що для цього треба?  Люди вже другий місяць стоять і вимагають притягнення до відповідальності тих, хто побив молодь на Майдані 30 листопада, відставку уряду Азарова. Чому б не розглянути ці та інші питання, як вимагають громадяни України?

Звернувся особисто до спікера Рибака з проханням «не доводити до гріха» людей, а народних депутатів закликав взяти на себе відповідальність за події у країні та не боятися їх розв'язувати. Якщо вони думають, що все само минеться -помиляються.

Запропонував завтра розглянути ті питання, які вимагає опозиція і народ, щоб недоводити до крові і протистояння.

Також, вкотре нагадав їм, що його законопроект про мораторій на закриття лікарень, який у першому читанні прийняли ще у травні, досі не ухвалили в цілому, і закликав якомога швидше прийняти його як закон.Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.