У ДТП в Луганську винний не водій, а мер Кравченко!

23 декабря 2013, 21:06
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
369
У ДТП в Луганську винний не водій, а мер Кравченко!

Шокований ДТП, що сталася сьогодні в Луганську

Комунальний автобус перевернувся на дорозі, 18 пасажирів постраждало. Винним роблять водія. Але якби дорога була у належному стані, трагедії б не сталося. Мої однодумці були на місці події та засвідчили, що дорога вранці була дійсно вкрита льодом. 
Чиновники-держиморди жиріють, а прості люди травмуються через неналежний стан доріг та тротуарів!
Я вже підготував звернення до Генеральної прокуратури з вимогою притягнути до відповідальності мера Луганська Кравченка та його заступника Пілавова за злочинну бездіяльність.
Перед Новим Роком багато справ, але доведеться відкласти їх та виїхати до Луганська. Там 26-го грудня сесія міської ради, то ж поїду ганяти Кравченка та його підручних, бо зовсім знахабніли! Відтепер вони намагаються взагалі сховатися від людей, заборонити Їм відвідувати сесії. До 2015 року луганчани ще натерпляться від такого очільника міста. Треба виносити цю владу на вилах негайно!


Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.