Вимагатиму скасування рішення по скороченню держбюджету

20 декабря 2013, 19:51
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
302

Вимагаю скасувати рішення Верховної Ради, яким було зменшено дохідну частину бюджету-2013 на 20 мільярдів гривень.

20 грудня зареєстрував проект Постанови №3766-П «Про скасування рiшення Верховної Ради України про прийняття за основу та в цілому проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2013 рік” (щодо уточнення надходжень державного бюджету).

До цього закону є низка суттєвих зауважень. Зокрема, документом пропонується скоротити видатки держбюджету на 20 мільярдів гривень – це демонструє непрофесійність, нездатність уряду Азарова передбачати темпи розвитку, економічні показники, свідчить про банкротство уряду Азарова!

Зменшення дохідної частини бюджету матиме наслідком, зокрема, скорочення видатків на соціальну сферу та замороження ряду програм економічного розвитку.

На мою думку, рішення Верховної Ради України не відповідає вимогам Конституції та Закону України «Про Регламент Верховної Ради України», оскільки документ прийнято в цілому, не зважаючи на наявні заперечення.

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.