Затримали фальсифікаторів на 94-му окрузі

15 декабря 2013, 17:39
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
272
Затримали фальсифікаторів на 94-му окрузі

Разом з кандидатом від РПЛ Андрієм Лозовим затртмували вже більше,ніж 35 фальсифікаторів на 94-му окрузі

В місті Обухів на центральній площі поблизу окружної виборчої комісії  (ОВК)затримано злодія, який займався координацією так завних "каруселей" та підкупом виборців на дільницях 94-го округу.За *попередніми данмїи* людина, яку звинувачують у незаконних діях, вже "здає" людей, які керували його діями.В найближчій час будуть повідомлені їх прізвища.Також разом з Лозовим і активісти об'єднаної опозиції  в Обухові біля дільниці затримали Волгу, з якої вилучили ручки, бюлетні, списки виборців, які отримали пайки і гроші та запрошення на вибори.

На 94-му окрузі відбувається масовий підкуп виборців за регіонала Бадаєва. За масові порушення закону відповідальний персонально київський губернатор Присяжнюк.

Також  обурений діями правоохорогців. Менти, замість того, щоб допомагати ловити фальсифікаторів і вилучати важливі докази, стояли і знімали все це на свої мобільні телефони.

Попереджаю,  що по всьому округу працюють активісти від об'єднаної опозиції, які відстлідковують злодіїв, перешкоджають їх незаконним діям та негайно доставляють їх до міліції. Висловлюю виборцям 94-го округу за їх непохитну громадянську позиціюта допомогу у виявленні правопорушниківОлег Ляшко,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.