Блокування виїзду "Тигру" на Київ закінчилось кримінальним провадженням (ВІДЕО)

10 декабря 2013, 17:32
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
540

Вчора власною машиною блокував проїзд автобусам із спецпідрозділом внутрішніх військ "Тигром", які направлялись на Київ

Нагадаю, вчора близько дванадцятої на Київ вирушили автобуси із спецвійськами. Ми всіма силами намагались блокувати їм виїзд на Одеській трасі. 

Я власною машиною закрив дорогу "Тиграм", але близько двадцяти бойовиків вискочили з автобусу і почали перегортати машину. Спецпризначенці не реагували навіть на те, що я народний депутат. Правоохоронці силою відштовхували мене та однодумців від машини і намагались викинути з неї мого помічника.  

У зв’язку із блокуванням вчора виїзду автобусів із бійцями з Василькова до Києва відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 279 КК України – блокування транспортних комунікацій.

Як повідомили у главку міліції Київської області, у ході розслідування буде з’ясовано, хто брав участь у блокуванні автобусів. Що там з'ясовувати?! Я і блокував

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.