В Україні передумов для революції більше, ніж у Єгипті

8 февраля 2011, 12:23
0
4237

Те, що зараз відбувається у Єгипті – це соціальна революція.

Її причини очевидні. Це олігархічна система, яка передбачає існування невеликої групи паразитуючої верхівки, яка шикує та утопає в розкоші, та абсолютної більшості, яка змушена просто виживати. Це тотальна корупція, відсутність елементарних громадянських прав, консервація режиму, неможливість у легальний спосіб висловлювати свою політичну позицію та домагатися зміни політичного курсу.

Єгипет - це типова держава третього світу, керована корумпованою паразитарною "елітою", що користується всіма благами та комфортом західної цивілізації за рахунок безжальної експлуатації співгромадян, які не мають ані прав, ані матеріального добробуту.

Нажаль, Україна в цьому плані дуже схожа на Єгипет, як і на інші країни третього світу. У нас так само править олігархічна псевдоеліта, яка грабує народ та розкошує за його рахунок. Корупція в Україні є способом існування державного апарату та великого бізнесу, громадянські права та свобода слова стають порожніми деклараціями, політичний режим консервується, стає все менше можливості для його зміни шляхом виборів.

В Україні зріють усі соціальні передумови для революції, як і у Єгипті чи Тунісі.

У той же час, в цих арабських країнах не було і немає національного фактору в революції, який існує у нас. Нинішній режим в Єгипті не є продовженням англійської колоніальної адміністрації, так само як повалений режим в Тунісі – продовженням французької колоніальної адміністрації.

Але той режим, який править в Україні – це пряме продовження московської окупаційної адміністрації, яка керувала в Україні до 1991 року. Цей режим не тільки економічно визискує українців та пригнічує їх громадянські права, він продовжує політику окупантів в гуманітарній сфері, нищить українську національну пам'ять, витісняє українську мову.

Тому майбутня революція в Україні буде соціальною та національною водночас.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.