Бжезинський їде в Україну

15 апреля 2011, 20:19
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
3104

Із задоволенням дізнався про те, що легендарний американський політик,

колишній радник Президента США Джиммі Картера з питань національної безпеки, великий друг нашої держави Збігнєв Бжезинський  їде в Україну. Він очолить американську офіційну делегацію на заходах у рамках відзначення 25-х роковин трагедії на Чорнобильський АЕС.

Таке рішення 15 квітня цього року прийняв Президент Барак Обама.

Зауважу, що компанію З.Бжезинському складе інший впливовий американський політик Річард Морнінгстар, провiдний фахівець з питань енергетичної безпеки.

Я вітаю таке сміливе й далекоглядне рішення американської адміністрації.

У потоці останніх візитів високих посадовців в Україну (а лише цього тижня Київ приймав Володимира Путіна та Дональда Туска),  цей є особливим. Оскільки, очевидно, американська делегація везе не лише кошти для чорнобильських фондів, але й критично важливий для усіх нас політичний сигнал: Україно, тебе чекають на Заході! Не звертай увагу на тимчасовий скепсис окремих, хай і важливих, європейських столиць. Більшість хоче бачити тебе в європейській сім’ї.

Так я особисто читаю цей візит. 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.