Заява Сергія Власенка, народного депутата України («БЮТ - Батьківщина»)

17 мая 2011, 19:19
Тимчасово непрацюючий
0
1674

Сергій Власенко вважає, що, саме сьогодні, коли стан здоров’я Ю.Луценка став критичним, прокуратура фактично скинула з себе відповідальність за його життя.


Прес-служба народного депутата Сергія Власенка  («БЮТ - Батьківщина») повідомляє, що Сергій Власенко як досвідчений юрист знає не лише свої обовязки, але й права громадянина України. Як громадянин він має право вільно висловлювати свої думки, зокрема, про відповідальність слідчого Генпрокуратури за стан здоров’я колишнього міністра внутрішніх справ Ю. Луценка

На момент заяви, Сергій Власенко не мав відомостей про те, що Генпрокуратура направила до Печерського районного суду Києва кримінальну справу стосовно Ю.Луценка.

Дійсно, на цій стадії слідчий Генпрокуратури не має права ухвалювати процесуальні рішення і, відтак, впливати на стан здоровя Ю.Луценка.

Водночас, Сергій Власенко вважає, що, саме сьогодні, коли стан здоровя Ю.Луценка став критичним, прокуратура фактично скинула з себе відповідальність за його життя.

Сергій Власенко переконаний, що слідчий в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України Сергій Войченко своїми діями примусив Ю.Луценка вдатися до голодування, що у всьому світі вважається крайнім заходом протесту. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.