Навіщо нам прокуратура?

15 июня 2011, 16:45
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1648

Цими днями у Верховній Раді депутати проголосували за законопроект, суть якого до болю проста: оплата 80 мільйонів гривень іноземній компанії за аудит діяльності уряду Тимошенко.


Мене особисто, як і більшість громадян України, цей законопроект обурив. Чому? Тому, що я не розумію, навіщо нам тоді прокуратура та інші силові структури й органи контролю, навіщо фінансування цих структур зростає рік у рік, навіщо ми витрачаємо на них ті кошти державного бюджету, котрі, з моєї точки зору, краще б витратили на збільшення фінансування медицини, освіти та інші соціальні видатки.

В державі багато людей не знають, чим їм завтра нагодувати своїх дітей, і за які гроші купити їм іграшки чи підручники. А наші можновладці воліють витратити більше 10 мільйонів доларів, запросивши з-за кордону аудиторів діяльності попереднього Кабміну.

Поза сумнівами, слід перевіряти діяльність уряду: і того, який зараз, і минулого, і тих, які працювали ще раніше. Однак, для чого платники податків годують ненажерливі правоохоронні органи, якщо влада просить (за величезні гроші) міжнародних експертів розібратися, хто скільки вкрав і яким чином?

Ваш Олег Ляшко

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.