Пикетируем ООН фотографиями)

22 июня 2011, 14:46
Захищати місто. Але це не професія, а місія.
0
1045

Завтра, в четвер 23 червня, о 10-00 відбудеться термінова акція протесту проти дезінформації українськими чиновниками керівництва ЮНЕСКО щодо реального стану збереження історичних пам’яток у Києві.


За інформацією громадянської ініціативи «Збережи Старий Київ», за сприяння української сторони та ряду будівельних компаній у Парижі вже готують проект рішення ЮНЕСКО щодо України, який базується на відвертій брехні, авторами котрої є цілком конкретні особи в Україні. 

Сумнівні або відверто брехливі тези, що їх повідомила ЮНЕСКО українська сторона:
- В Києві ніби-то діє мораторій на будівництво (?!) в центральних частинах;
- Щодо будівлі на Кловському спуску 7 (котрий «затіняє» лаврську дзвіницю), винесено резолюцію Держкультспадщини;
- Будівництво в історичній частині Києва під контролем прем’єра та міськдержадміністрації (тоді виходить, що знесення садиби Казанського, зведення будинку на Театральній та вертолітний майданчик – це їх проекти?).

Щоб спростувати цю дезінформацію, акція пройде у формі фотовиставки просто неба біля представництва ООН в Україні (адреса - Кловський спуск, 1), де буде продемонстровано найбільш кричущі факти нищення об’єктів культурної спадщини столиці, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО.

Мета фотовиставки – продемонструвати ЮНЕСКО (яке є структурним підрозділом ООН), що реальний стан справ не відповідає тій інформації від українських чиновників, котрі вони надають в центральний офіс ЮНЕСКО.

Час – Четвер, 23 червня 10-00
Місце – Кловський спуск 1, представництво ООН
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.