Запрошую до моєї онлайн-приймальні

24 июня 2011, 10:37
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1510

День у день Інтернет відіграє дедалі більшу роль у житті суспільства.

Соціальні медіа вже сьогодні є тими Інтернет-сервісами, у яких найбільша кількість користувачів. Більше того, має місце чітка тенденція до зростання.

Відповідальний політик нині зобов’язаний надати виборцям якнайкращі можливості контактувати з ним через соціальні мережі. Часто люди хочуть звернутися до народного обранця з певним проханням чи пропозицією, але у багатьох випадках їм зручніше звернутися через Інтернет, ніж записуватися на прийом чи писати лист на адресу Верховної Ради.

Дбаючи про своїх виборців, я першим в Україні відкрив онлайн-приймальню, щоб кожен громадянин мав можливість звернутися до мене. Для розміщення приймальні я обрав соціальну мережу “ВКонтакті”, яка нині є найпопулярнішою в Україні. Хоча мені особисто більш імпонує “Facebook”, де я щодня активно спілкуюся з прихильниками. Також я та команда моїх однодумців представлені в різноманітних інших соціальних медіа-ресурсах. На сайті “ВКонтакті” вже давно існує група моєї підтримки, яка налічує вже понад 10 тисяч учасників. Тепер ми запустили онлайн-приймальню, адже це важливий інноваційний механізм спілкування політика і виборця. Всі звернення, отримані таким чином, я читатиму особисто і намагатимусь допомогти кожному. З усіх важливих питань я даватиму доручення моїм юристам підготувати на основі звернення через онлайн-приймальню депутатський запит до тих органів влади, які можуть вирішити проблему, з якою до мене звернулася людина.

Адреса онлайн-приймальні:
http://vkontakte.ru/app2349098_36960163?ref=9

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.