Луганській громаді – справедливі тарифи!

25 июня 2011, 15:30
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
890

Одразу після прийняття Луганським міськвиконкомом рішення про підвищення тарифу на проїзд у міських маршрутках до 2,5 грн. до мене за допомогою звернулися обурені громадські активісти.Я направив до Генеральної прокуратури та Антимонопольного комітету запити з проханням перевірити обгрунтованість та законність підняття тарифів.

Антимонопольний комітет у своїй відповіді на моє звернення зазначає, що виконкому Луганської міськради рекомендовано встановити тариф на перевезення пасажирів у маршрутках з урахуванням висновків Держінспекції з контролю за цінами, яка раніше визнала тариф необгрунтованим.

Обласна прокуратура також повідомила про опротестування рішення Луганського міськвиконкому про підвищення тарифу на проїзд у маршрутках.
У свій черговий приїзд на Луганщину 18 червня я зустрівся з молодими людьми, які оголосили голодування на знак протесту проти підвищення вартості проїзду. Мені вдалося вмовити їх припинити голодування, адже не можна чинити своєму здоров’ю шкоду навіть у відповідь на неправомірні дії міської влади. Адже коли влада приймає антинародні рішення, їй байдуже, чи голодують люди, чи ходять пішки.

Після того, як рішення про підвищення ціни на проїзд засудила громадськість Луганська та опротестувала прокуратура – справа лише за міським головою. Якщо в нього є політична воля дійсно працювати на користь міста, він має визнати, що було помилкою дозволяти комуністам хазяйнувати в транспортній сфері та необгрунтовано підвищувати тарифи. Цю помилку необхідно виправити, взявши ситуацію під контроль і реально працюючи над покращенням життя луганчан та дослухаючись до думки громади.

Дякуючи Богу, в Луганську достатньо активних та грамотних людей, готових боротися за свої права. І вони завжди можуть розраховувати на мою підтримку.

Олег Ляшко

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.