Звернення до юристів України

30 июня 2011, 08:26
Тимчасово непрацюючий
0
1989

У п’ятницю і суботу Ви всі могли спостерігати за тим, що відбувалось в Печерському районному суді під час засідання у справі Ю.Тимошенко.

У п’ятницю і суботу Ви всі могли спостерігати за тим, що відбувалось в Печерському районному суді  під час засідання у справі Ю.Тимошенко.  Кожен із Вас міг дати свою оцінку діям суду, захисту і прокурорів. 


Я прошу кожного юриста в Україні висловитися публічно щодо того, що він побачив! Незалежно від того чи підтримуєте Ви прокурорів, чи підтримуєте Ви захист. Однак кожен із нас повинен говорити для того, щоб ми розуміли ті хвороби та симптоми, які вже глибоко вразили нашу юридичну професію. На жаль, країні не потрібні судді, країні не потрібні прокурори, країні не потрібні адвокати. Країні потрібні Нечвоглоди, Кірєєви, Вовки та інші. Для того щоб країна вилікувалась, нам треба захищати свої права і свободи. Ми не говоримо про Тимошенко, ми говоримо зараз про кожного з нас і про нашу з Вами професію.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.