Вимагаю скоротити державний борг України і зробити доступними кредити

7 июля 2011, 12:00
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1390

Цими днями парламент не підтримав два важливих для вітчизняної економіки законопроекти, автором яких я є.А саме законопроекти “Про відновлення економічного зростання в Україні" та “Про скорочення державного боргу”.

Першим законопроектом я пропонував відкрити підприємцям і громадянам доступ до дешевих кредитних ресурсів, обмеживши максимальну кредитну ставку 5 відсотками. Нині вона сягає 25 відсотків і це знищує вітчизняне виробництво, позбавляючи мільйони українських громадян роботи.

Вітчизняний досвід яскраво демонструє пряму залежність: чим більше зовнішніх боргів – тим гірші економічні показники. У разі продовження нинішньої боргової політики позитивних альтернатив для України нема – або фінансовий крах держави від боргового тягаря,  або її економічна загибель від  знищення національного виробництва.

Ми повинні не проїдати кредитні ресурси, а спрямовувати їх виключно на створення робочих місць.

Олег Ляшко, лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.