Будьте вільними!

16 июля 2011, 17:20
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
2555

Сьогодні виповнюється 21 рік, відколи була проголошена Декларація про державний суверенітет УРСР. Це був вагомий і сильний крок на шляху до нашої незалежності.В період розвалу радянської державної машини саме ця декларація визначила вектор, в якому ми рухаємося - до свободи, демократії і порядку на своїй рідній землі.

Боляче, що за 21 рік, що минув з часу тих подій ми, український народ, так і не здобули справжньої волі - економічної та політичної. І це, незважаючи на інші ключові моменти впродовж останніх 20 років: проголошення Акту про Незалежність України, прийняття вітчизняної Конституції...

Сумно. Бо де ж наш суверенітет?! Де наша незалежність, якщо ми залежимо від російського газу, єгипетської картоплі та китайського одягу... Якщо наші діти давляться аргентинськими яблуками, а хворі в наших лікарнях гроблять себе індійськими таблетками... Якщо ми їздимо на корейських велосипедах по збудованих турками дорогах...

Щоб здолати таку ситуацію, я разом з однодумцями працюю над створенням Радикальної партії Олега Ляшка. І, коли ми здобудемо владу, ми докорінно змінимо ситуацію, тоді Україна буде по-справжньому незалежною і вільною, потужним гравцем на геополітичній арені.
Коли ми досягнемо своєї мети, свято проголошення Декларації про державний суверенітет не викликатиме питань.

Вітаю Вас, дорогі українці! Будьте вільними!

Ваш Олег Ляшко, лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.